Apie mus

Baltas dobilas yra didmeninės ir mažmeninės aukštos kokybės vyno ir kitų alkoholinių gėrimų prekybos įmonė. Šiuo metu savo produktus tiekiame viešbučiams ir restoranams. Mūsų išskirtinių ir kruopščiai atrinktų produktų taip pat galite įsigyti fizinėse prekybos vietose ir elektroninėje parduotuvėje.

Balto dobilo istorija prasidėjo 2016 m. nuo tobulai derančios sintezės: išlavinto skonio ir draugo dovanos – išskirtinio rūšinio vyno iš Austrijos.

Šiandien mes bendradarbiaujame su vynuogių augintojais ir aukštos kokybės gėrimų gamintojais iš Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Austrijos, Ispanijos ir kitų šalių. Taip pat didžiuojamės savo kompetentinga, ilgametę patirtį turinčia gėrimų profesionalų, rinkodaros ir pardavimų komanda.

Mūsų misija

Įkvėpti kiekvienoje taurėje atrasti naują istoriją ir kurti ją drauge.

Mūsų vizija

Jūsų mintys apie vyną prasideda nuo Balto Dobilo.

Mūsų vertybės

Kuriame jaukumą

Kiekvieną pasitinkame kaip svečią ir išlydime kaip draugą.

Dėl mūsų klientų, partnerių ir kolegų esame pasiryžę padaryti daugiau.

Siūlome tik tai, kuo patys mėgaujamės.

Mokomės ir dalinamės

Domimės gėrimų pasaulio naujovėmis ir tendencijomis.

Asortimentą nuolat peržiūrime ir papildome naujovėmis.

Organizuojame mokymus ir degustacijas tiek klientams, tiek ir savo komandai.

Gyvename tvariai

Mąstome ir elgiamės tvariai.

Siūlome biodinaminius, ekologiškus, natūraliuosius alkoholinius gėrimus.

Mums rūpi, kas yra jūsų taurėje.

Kokybė ir išskirtinumas

Siekiame pirkėjui tiekti tik aukštos kokybės produkciją, todėl renkamės Lietuvoje dažnai dar nežinomus, tačiau kokybe ir skoniu išsiskiriančius ir pasaulyje įvertinimų jau sulaukusius mažesnius gamintojus – vyno ir šampano namus bei šeimas. Džiaugiamės būdami šių gamintojų ir jų šalių ambasadoriais Lietuvoje. Asortimentą sudarome pagal šį principą – gėrimas turi susilaukti daugumos mūsų profesionalų simpatijų. Tai reiškia, jog siūlome jums tik tai, ką patys norėtume vartoti.

Profesionali komanda

Artūras Vasilionok

Verslo vystymo vadovas / Someljė

Verslo plėtros vadovas, daugiau kaip 10 metų dirbantis su vynais ir kitais gėrimais. Lietuvos someljė čempionatų finalininkas ir Baltijos someljė čempionatų dalyvis. Jei svarstote koks vynas turėtų būti jūsų lentynoje, šis žmogus gali atsakyti į visus jūsų klausimus.

arturas@baltasdobilas.com

+370 604 96 088

Jonas Rakauskas

Stadium parduotuvės vadovas

Turėdamas daugiau nei 10 metų patirties klientų aptarnavimo sirtyje, Jonas puikiai perpranta mūsų parduotuvės klientų poreikius. Dirbdamas Lietuvos ir Kretos restoranuose bei viešbučiuose, jis pasisėmė neįkainojamos unikalios patirties apie maisto ir gėrimų kultūrą. Savo kvalifikaciją Jonas gilino Vyno pažinimo kursuose Lietuvoje bei Šampano akademijoje.

jonas.rakauskas@baltasdobilas.com

+370 655 20005

 

Laura Kazlauskaitė

Pardavimų vadybininkė

Stipriųjų gėrimų ekspertė. Beveik 10 metų dirba barų ir restoranų kultūroje. Paskutinius 4 metus praleido Rhum Room komandoje, turinčioje didžiausią romų kolekciją Baltijos šalyse. Laura žingeidi ir nuolat tobulėjanti. Jei Lietuvoje būtų organizuojami stipriųjų gėrimų someljė kursai, esame tikri – Laura verta šio vardo.

laura.kazlauskaite@baltasdobilas.com 

+37063835833 

Ramūnas Davicijonas

Panoramos parduotuvės vadovas

Ramūnas turi sukaupęs daugiau kaip 8 metus patirties gėrimų kultūros srityje bei 12 metų klientų aptarnavime. Pagrindinis jo tikslas darbe – puikiai aptarnauti klientus viršyjant jų lūkesčius. Savo žinias Ramūnas gilina nuolatos dalyvaudamas gėrimų parodose bei įvairiose degustacijose ir mokymuose.

ramunas.davicijonas@baltasdobilas.com

+370 635 35 704

Mantas Paulius

Pirkimai ir vadyba

Su mumis dirba beveik nuo pat įmonės įsikūrimo pradžios, todėl yra gerai susipažinęs su asortimentu, kurį profesionaliai reprezentuoja tiek parduotuvių klientams, tiek didžiausiose Lietuvoje gėrimų parodose. Mantas nepakeičiamas komandos narys, užtikrinantis sėkmingą gėrimų kelionę nuo vyndario iki mūsų klientų. Jis taip pat yra baigęs Šampano Akademijos kursus.

mantas@baltasdobilas.com

+370 640 64 117

Loreta Dainytė

Direktorė

loreta.dainyte@baltasdobilas.com

+370 611 55 660

Agnė Šulcienė

Kokybės vadybininkė

agne.j@integre.lt

+370 640 43 009

Eglė ir Kristina

Marketingas

marketingas@integre.lt

+370 646 23 613

PLC PANORAMA

Saltoniškių g. 9, Vilnius

+370 633 00900

info@baltasdobilas.com

Business Stadium

Rinktinės g.5, Vilnius

+370 655 20005

jonas.rakauskas@baltasdobilas.com

Quadrum Business City

Konstitucijos pr. 21C, Vilnius

+370 640 64117

mantas@baltasdobilas.com